Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Zátiší s dýmkou a kartami, signováno vpravo dole Veris, olej/karton, 39 x 61,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |